Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Zamanın Teslimat

Tüm projelerimizi size taahhüt ettiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

60 Yllık Deneyim

Sektörde geçirdiğimiz 10 yıllık tecrübemizle sizlere hizmet veriyoruz.

Avrupa Standartları

Tüm sera malzemelerimiz Avrupa standartlarına uygundur.

Anahtar Teslim Projeler

Size özel sunulan tekliflerle, sera sistemlerini anahtar teslim kuruyoruz.

Adres

Musalla Bağları Mh. Şehit Ahmet Değerli Sk. No:11/604 - Selçuklu - KONYA

Telefon

+90 332 236 6342

E-Posta

info@megatonsera.com

Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Megeton Sera Tarım sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek üreticilerin isteklerine uygun bir şekilde değer yaratan ve müşterilerinin isteklerine profesyonel ekibiyle çözüm odaklı yaklaşarak üretim zincirinin güçlenmesine katkıda bulunmaktır. Ürünlerimizin proje aşamasından itibaren müşteri isteklerini ürün teslimine kadar bütün aşamalarda müşterilerinin soru ve sorunlarına ivedilikle cevap ve çözüm sunan iş anlayışıyla tarım sektöründe iş bilen ve güvenilir bir şirket olarak hizmet vermektedir.

Megaton sera ana faaliyet alanları sebze seraları, profesyonel sera sistemleri ve çilek için alçak ve yüksek tunel konularında konusunda müşterilerine uygun maliyet ve kalite ile hizmet vermektedir. sistemleri ,çilek için  ekipmanlar ve sulama sistemleri konusunda hizmet vermektedir.

Megaton Sera, seracılığa yatırım yapmak isteyen, sera yatırımlarını yenilemek ya da seralarını büyütmek isteyen girişimcilere  anahtar teslim sera kurulumu konusunda danışmanlık ve anahtar teslim sera kurum hizmetleri vermektedir. Sera arazi seçimi ve sera projesinin oluşturulması aşamasında ve sera plastik örtü, sera clips gibi serada kullanılan üretim materyallerinin teminine kadar her adımda anahtar teslim serada, sera yatırımcısının yanındadır.

Megaton Sera, özgün tasarımları, kalitesi ispatlanmış ürünleri ile modern sera ve sebze serası konusunda projelerinin hazırlanmasında müşterilerine aracılık etmektedir.

 Sera Ekipmanları üretim ve satışıyla Türk tarımına hizmet vermektedir. Modern sera sistemlerinin konstrüksiyon parçaları, galvanizli profiller ve bağlantı ekipmanları ayrıca sera naylonu konularında müşterilerine hizmet vermektedir.

Ülkemizde son dönem de  gelişim sağlayan çilek sektöründe, üreticilerin malç naylon konusunda ihtiyaçlarına uzun öbürlü malç naylonlar ile hizmet vermektedir. Ürünlerine 36 ay garanti vermektedir. Ayrıca sulama sistemlerinde 1.sınıf ham maddeden üretilmiş kaliteli ürünlerle müşterilerine hizmet vermektedir.

Yıllık Tecrübe

Proje

Mutlu Müşteri

EKİPMANLAR

Kafes Yayı Borusu

Kafes Yayı Borusu

Çiftli Kelepçe

Çiftli Kelepçe

C Profil

C Profil

Sera Naylon Montajı

Sera Naylon Montajı

Sera Naylonu, seradaki bitkilere yağmur, rüzgâr ve soğuk gibi dış etkenlere karşı koruduğu gibi sağladığı dengeli ortam ile bitkinin daha hızlı gelişimini sağlar. Böylece yılda birkaç hasat yapma imkânı tanır.

Makas Borusu

Makas Borusu

Galvanizli Borular

Galvanizli Borular

Özel Kaplama Müşteri isteğine bağlı olarak ürünlerin dış yüzeyine ürün ömrünü daha da arttıracak özel kaplama uygulanabilmektedir.

Sineklik

Sineklik

Sera havalandırma konusunda fiyat ve teknik bilgi alabilirsiniz. Sera içerisinde kullanılan böcek tülü 25 meş, Böcek tülü 40 meş, %20 gölgeleme tülü, %40 gölgeleme tülü %50-%55 Gölgeleme tülü, dolu tülü, havalandırma tüller konusunda üretim yerinize ve üretim çeşitinize göre uygun tül önerilmektedir.

Çiftli Profil Kelepçesi

Çiftli Profil Kelepçesi

Direk Kapağı

Direk Kapağı

Galvanizli Profiller

Galvanizli Profiller

Kare profillerde 15×15 ve 80×80, dikdörtgen profillerde 15×25 ve 60×80 aralığındaki tüm özel ölçüler üretilebilmektedir. Özel Kaplama Müşteri isteğine bağlı olarak ürünlerin dış yüzeyine ürün ömrünü daha da arttıracak özel kaplama uygulanabilmektedir.

Malç Naylonu

Malç Naylonu

Çilek üreticilerimize en çok malç naylon konusunda sorun yaşamaktadır. Çilek naylon değişimi üreticilerimizi 2 masraf şeklinde büyük bir sorun oluşturmaktadır. Megaton sera malç naylon alanında üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünler 1.sınıf hammaddeden ve 36 aylık UV katkılıdır. Müşterilerimize 36 ay malç naylon garantisi vermekteyiz.

Sekmanlı Kutu Profil

Sekmanlı Kutu Profil

Hırdavat

Hırdavat

Sulama Sistemleri

Sulama Sistemleri

Sulama sistemlerinde meyve ve sebze üretimin konusunda üretim yerine ve üretim grubuna göre projelendirme gerçekleştirmekte ve uzun ömürlü dayanıklı ürünler ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yağmurlama sulama sistemleri, sprink ve yedek parçalar, motopomp başlıkları ve hat vanaları, damlama sulama sistemleri, sulama filtre sistemleri ve kaplin grupların hakkında teklif alabilirsiniz.

Kelepçe

Kelepçe

Köşe Kelepçe

Köşe Kelepçe

Saçlı Kelepçe

Saçlı Kelepçe

Saçlı Profil Kelepçesi

Saçlı Profil Kelepçesi

Şaft Borusu

Şaft Borusu

Tekli Kelepçe

Tekli Kelepçe

REFERANSLAR

300.000 M2 Çilek Yetiştiricisine, Üretim Danışmanlığımız Devam Etmektedir.

Megaton sera olarak müşterilerimize çilek arazilerinin hazırlanması konusunun yanında üretim aşamasında hizmet vermeye devam etmekteyiz.

10.000 M2 Domates Yetiştiricisine, Üretim Danışmanlığımız Devam Etmektedir.

Megaton sera olarak müşterilerimize serada ürün yetiştiriciliği konusunda danışmalık hizmetleri vermeye devam etmekteyiz.

500 Dönüm Çilek Tarlası Ekimi Gerçekleştirildi.

Çilek tarlalarının hazırlanması, konusunda Tüm illerimizde çilek yetiştiricilerine hizmet vermekteyiz.

75000 M2 Sebze Serası Kurulumu Gerçekleştirildi.

Sebze serası konusunda Antalya, Hatay, Konya ve tüm illerimizde sera kurulumları gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

BİZ SİZİ ARAYALIM