Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
  • 09 Ağustos 2021, 13:33
Modern Sera Sistemleri
Modern sera projeleri; yapı, mekanik, elektrik, kontrol sistemleri, aydınlatma, gölgeleme, havalandırma, iklimlendirme, sisleme, sulama, gübreleme ve sera sisteminin mekanizasyonu gibi tasarım hizmetleri gerektirir. Modern seraların projelendirilmesi aşamasında, proje ekibimiz tüm alt alanlardaki yapım ekibiyle birlikte çalışarak üreticiye eksiksiz kullanışlı ve uygun maaliyetli modern sera sunmak için çalışmaktayız.
 
Modern seralar günümüzde tüm meyve ve sebzeler için uygun şekilde projelendirilmektedir . Modern sera içerisinde yer alması gereken ısıtma, soğutma, sulama, çelik konstriksiyon ve iç tefrişatları olmak üzere tüm yeterlilik ve teknik bilgiye sahip personelleri tarafından anahtar teslim sera kurulumunuzu gerçekleştirmekteyiz. Firmamız üreticiler için minimum yatırım ile maksimum kar amaçlamaktadır.
 
Modern sera sistemlerimiz günümüz taleplerine ve sürdürülebilir olarak Hazırlanmaktadır. Modern Seralarımız cam, polikarbonat ve polietilendir. Çelik konstrüksiyonlarımız sıcak daldırma galvanizli ve uzun yıllar korozyona dayanıklı olması için kaynaksızdır. Tavan örtüsü, değişken hava koşullarına, şiddetli kar yüküne ve rüzgar hızına dayanacak şekilde özel olarak planlanarak üretilmektedir. Havalandırma pencereleri tek ve çift (kelebek) olarak tasarlanmaktadır. Ayrıca müşteri talebine bağlı olarak yandan da havalandırma pencereleri yapılabilmektedir. Modern seralarımız sulama otomasyonu ve iklim kontrol sistemlerini olacak planlanmakta ve uygulanmaktadır.

Modern sera sistemlerimizde üreticinin sera yatırımında, kurulan alana kaç adet fide ekileceğini hesaplayabiliriz. Bu fidelerden ne kadar ürün elde edebileceğinizi hesaplayıp, yatırımınızın ne kadar süre sonra kendini amorti edeceğini üreticilerimize sunmaktayız.

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

BİZ SİZİ ARAYALIM