Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
Hakkımızda

Hakkımızda

Megeton Sera Tarım sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek üreticilerin isteklerine uygun bir şekilde değer yaratan ve müşterilerinin isteklerine profesyonel ekibiyle çözüm odaklı yaklaşarak üretim zincirinin güçlenmesine katkıda bulunmaktır. Ürünlerimizin proje aşamasından itibaren müşteri isteklerini ürün teslimine kadar bütün aşamalarda müşterilerinin soru ve sorunlarına ivedilikle cevap ve çözüm sunan iş anlayışıyla tarım sektöründe iş bilen ve güvenilir bir şirket olarak hizmet vermektedir.

Megaton sera ana faaliyet alanları sebze seraları, profesyonel sera sistemleri ve çilek için alçak ve yüksek tunel konularında konusunda müşterilerine uygun maliyet ve kalite ile hizmet vermektedir. sistemleri ,çilek için  ekipmanlar ve sulama sistemleri konusunda hizmet vermektedir.

Megaton Sera, seracılığa yatırım yapmak isteyen, sera yatırımlarını yenilemek ya da seralarını büyütmek isteyen girişimcilere  anahtar teslim sera kurulumu konusunda danışmanlık ve anahtar teslim sera kurum hizmetleri vermektedir. Sera arazi seçimi ve sera projesinin oluşturulması aşamasında ve sera plastik örtü, sera clips gibi serada kullanılan üretim materyallerinin teminine kadar her adımda anahtar teslim serada, sera yatırımcısının yanındadır.

Megaton Sera, özgün tasarımları, kalitesi ispatlanmış ürünleri ile modern sera ve sebze serası konusunda projelerinin hazırlanmasında müşterilerine aracılık etmektedir.

 Sera Ekipmanları üretim ve satışıyla Türk tarımına hizmet vermektedir. Modern sera sistemlerinin konstrüksiyon parçaları, galvanizli profiller ve bağlantı ekipmanları ayrıca sera naylonu konularında müşterilerine hizmet vermektedir.

Ülkemizde son dönem de  gelişim sağlayan çilek sektöründe, üreticilerin malç naylon konusunda ihtiyaçlarına uzun öbürlü malç naylonlar ile hizmet vermektedir. Ürünlerine 36 ay garanti vermektedir. Ayrıca sulama sistemlerinde 1.sınıf ham maddeden üretilmiş kaliteli ürünlerle müşterilerine hizmet vermektedir.

BİZ SİZİ ARAYALIM